Praca i kariera

Witamy serdecznie na stronie poświęconej karierze w firmie Quales. Publikujemy tutaj informacje na temat procesu rekrutacji w naszej firmie, aktualne oferty pracy oraz ciekawe informacje na temat pracy w Quales.

Praca w radiologii

Najcenniejszym kapitałem naszej firmy są ludzie. Dlatego staramy się korzystać z umiejętności i zaangażowania naszych pracowników oferując im atrakcyjne miejsca pracy i osobisty rozwój. Stale poszukujemy najlepszych kandydatów do współpracy. Jeżeli uważasz, że to ludzie tworzą firmę i że Twoje miejsce jest w naszym zespole, dołącz do nas odpowiadając na wybrane ogłoszenie lub złóż ogólną aplikację z zaznaczeniem preferencji odnośnie stanowiska, które Cię interesuje.

Quales to dynamicznie rozwijającą się firmą, której siłą i najwyższą wartością są nasi pracownicy. Doskonale wiemy, że bez zaangażowanych pracowników, którzy odważnie sięgają po więcej, nie uda nam się osiągnąć sukcesu rynkowego. Dlatego tworzymy im takie środowisko pracy, które sprzyja rozwojowi i w którym po prostu dobrze się czują.

Co powinny zawierać dokumenty aplikacyjne

– CV zawierające klauzulę :
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Quales dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Aktualne oferty pracy

Aktualnie poszukujmy osoby na stanowisko Inspektora Ochrony Radiologicznej z uprawnieniami typu IOR-1 (dodatkowym atutem będą uprawnienia typu R). Praca w biurze w Bytomiu oraz na terenie Śląska i okolic.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt i przesłanie CV na adres: rekrutacja@quales.pl.

Praca Inspektor Ochrony Radiologicznej

Jeżeli jesteś zainteresowany(a) podjęciem pracy w naszej firmie jako Inspektor Ochrony Radiologicznej, serdecznie zapraszamy do śledzenia aktualnych ogłoszeń rekrutacyjnych. Jeśli nie udało Ci się znaleźć interesującej Cię oferty, również zachęcamy do przesłania dokumentów aplikacyjnych drogą mailową (z zaznaczeniem w treści maila, jakie byłoby preferowane przez Ciebie stanowisko) na adres rekrutacja@quales.pl.

Informacje kontaktowe

mgr Aleksandra Niedbała
Inspektor Ochrony Radiologicznej

Telefon: 664 728 142
biuro@quales.pl

Karolina Dzilińska
Opiekun Klienta

Telefon: 579 066 724
karolina.dzilinska@quales.pl

Godziny pracy:

Poniedziałek – Piątek
8:00 – 16:00

www.Quales.pl